Home
/
Aluminium koffers
/
Stapelkoffers
Aluminium koffers - Stapelkoffer

Aluminium Stapelkoffer

Onze stapelkoffers zijn verrijdbare, stapelbare koffers met losse compartimenten voor een flexibel in te delen presentatie. U kunt de inhoud per laag logisch ordenen, zodat u tijdens een demo of klus altijd direct bij het juiste materiaal kunt. Ideaal voor situaties waarin u veel producten of onderdelen moet meenemen, maar toch overzicht en professionele uitstraling wilt behouden.

Calvo medewerker
Heeft u hulp of advies nodig?

Stel uw vraag aan één van onze specialisten via onze contactpagina of bel direct.

Aluminium Stapelkoffers

Aluminium stapelkoffers zijn ontworpen voor intensief gebruik en een professionele presentatie onderweg. Dankzij de modulaire opbouw neemt u producten, documentatie en accessoires overzichtelijk mee, terwijl de koffer verrijdbaar blijft en snel inzetbaar is voor buitendienst, demo’s of servicebezoeken.

Naast de koffer zelf zijn er veel mogelijkheden voor de binnenzijde, zoals vakverdelingen, schuiminterieurs, scheidingswanden en – indien gewenst – technische of elektrische toepassingen

Onderdeel van de Professional-lijn
De stapelkoffer is een modelvariant binnen de Professional kofferlijn. Het is een verrijdbare oplossing die zich goed leent als presentatiemiddel voor buitendienstmedewerkers.

Doordat de koffer uit meerdere compartimenten is op te bouwen, zijn de indelingsmogelijkheden zeer divers. U bepaalt zelf welke compartimenten het best aansluiten bij uw producten en de manier waarop u wilt presenteren.

Opbouw en indeling van de stapelkoffer
Een stapelkoffer bestaat uit verschillende compartimenten die op elkaar worden gekoppeld. Het onder-/basisonderdeel is standaard verkrijgbaar in twee varianten:

  • Leeg (vrij in te delen)
  • Met Office-indeling (handig voor o.a. laptop, mappen, ordners, documentatie en persoonlijke spullen)

Op het onder- of basisdeel kunnen middeldelen worden bevestigd van 70 mm, 100 mm en 150 mm hoog. Deze bakken worden standaard uitgevoerd met twee scheidingswanden, die in schuimdelen langs de lange zijden te plaatsen zijn. Daarmee sorteert u spullen eenvoudig en flexibel per compartiment.

De delen zijn onderling te koppelen met 4 automatische sluitingen die met één vinger te openen zijn. Bovenop elk onder- of middeldeel past een deksel van 20 mm hoog

Maatwerk stapelkoffers (vanaf 10 stuks)
Vanaf 10 stuks is het mogelijk om een stapelkoffer volledig naar wens samen te stellen. Afmetingen, materialen en kleur kunnen worden afgestemd op uw toepassing. Ook de binnenzijde kan op maat worden ingericht, bijvoorbeeld met:

  • schuiminterieurs op maat
  • vakverdelingen of scheidingswanden
  • technische of elektrische integraties

Plan een demonstratie op locatie

Wil je de mogelijkheden in het echt zien? Plan een demo op locatie of vraag direct een offerte aan. We reageren snel met een voorstel dat past bij jouw situatie.

    Of bel ons direct

    013 785 4240

    Stapelkoffers

    Kwaliteit, duurzaamheid, scherpe prijzen en korte levertijden

    Wij leveren deels uit eigen productie en voorraad maar bieden u ook de mogelijkheid om direct zaken te doen met onze buitenlandse partners. U hebt en houdt één Nederlands aanspreekpunt ongeacht vanuit waar geleverd wordt.

    Bij grotere projecten kunnen wij de producten van de verschillende partners combineren, wat vaak extra prijsvoordeel oplevert. Standaardartikelen zijn veelal direct uit voorraad leverbaar en ook voor klantspecifieke oplossingen garanderen wij korte levertijden.

    Dankzij strikte afspraken met Nederlandse transporteurs houden wij de transportkosten laag en de levertijden kort. Zo combineert u scherpe prijzen door een grote productiecapaciteit met het gemak van een Nederlandse partner die uw behoefte en wensen begrijpt.

    Ontdek onze producten

    Veelgestelde vragen

    Heeft u een vraag over onze werkwijze, maatwerk of een bezoek op locatie? Hieronder vindt u de antwoorden op veelgestelde vragen. Staat uw vraag er niet tussen, neem dan gerust contact met ons op.

    Wat hebben jullie nodig om een offerte te maken?

    Voor het opstellen van een offerte is het handig als u foto’s, afmetingen, aantallen en (indien beschikbaar) technische tekeningen van uw product(en) kunt aanleveren. Heeft u niet alle informatie? Geen probleem! Dan kijken we samen naar de mogelijkheden.

    Komen jullie langs op locatie?

    Ja. Voor verpakkings- en transportvraagstukken komen wij graag op locatie. Zo krijgen wij een goed beeld van uw proces, producten en omgeving. Op basis daarvan kunnen wij gericht meedenken en een maatwerkoplossing voorstellen die echt past bij uw situatie.

    Kunnen jullie meedenken over het concrete ontwerp?

    Zeker! Veel klanten komen bij ons met een uitdaging in plaats van een uitgewerkt ontwerp. Wij denken mee over de juiste koffer, flightcase, pallet of foam inlay en werken dit samen met u uit tot een concreet voorstel.

    Leveren jullie ook kleine series of enkelstuks?

    Wij leveren geen enkelstuks. Wel kunnen wij kleine series leveren. Afhankelijk van uw toepassing en aantallen stemmen wij de uitvoering en aanpak met u af.

    Enkele van onze referenties zijn:

    Een vrijblijvende prijsindicatie en demonstratie.

    Wij komen graag bij u langs met een selectie cases en foam inlays. U ziet de kwaliteit van onze producten ter plekke en ontvangt direct een scherpe, vrijblijvende prijsindicatie voor uw toepassing. Neem contact op voor meer informatie of vraag alvast een offerte aan.