Home
/
Projecten
/
Project i2MT Aluminium koffer
Pegar
Pegar koffers

Project i2MT Aluminium koffer
Pegar


Recent hebben wij een aluminium koffer op maat gemaakt voor een klant van ons. Een grijze aluminium Pegar koffer met een zwart paneel voorzien van een bedrukking. Om de ruimte in de koffer optimaal te kunnen benutten is gekozen voor het gebruik van een uitneembaar tableau van hardschuim wat voorzien is van greepuitsparingen en een kunststof verstevigingsplaat. Dit tableau is eveneens voorzien van een logo wat wij gecreëerd hebben met onze lasermachines. Onderin de koffer is een schuiminterieur met 2 vakken geplaats om losse onderdelen op te bergen. Met een vlakke afdekplaat in de deksel wordt gezorgd voor het in positie houden van het tableau. Ook blijven de producten veilig in het tableau zitten tijdens transport. Een zeer chique en representatieve koffer voor presentatie van de inhoud ter plekke.

Ook een kofferoplossing op maat nodig? Neem contact met ons op. Dan kijken wij mee naar een slimme indeling, het juiste schuim en een passende bedrukking.

Calvo medewerker
Heeft u hulp of advies nodig?

Stel uw vraag aan één van onze specialisten via onze contactpagina of bel direct.

Ontdek onze producten

Van standaardproducten tot maatwerk. Wij denken graag met u mee welke koffer, case of pallet uw gereedschap en apparatuur het beste beschermt.

Enkele van onze referenties zijn:

Logo GC Europe

Een vrijblijvende prijsindicatie en demonstratie.

Wij komen graag bij u langs met een selectie cases en foam inlays. U ziet de kwaliteit van onze producten ter plekke en ontvangt direct een scherpe, vrijblijvende prijsindicatie voor uw toepassing. Neem contact op voor meer informatie of vraag alvast een offerte aan.